Nadchodzi dorosłość

14:23 Ewelina 4 Comments


Stało się to co nieuchronne, a jednocześnie to co tak bardzo chciałam odsunąć w  czasie. MOJE DZIECKO DORASTA. Zuzka mimo że dopiero skończyła dwa latka już ma wielkie łoże na miarę potrzeb nastolatki. Moja dziewczynka nie należy do tych filigranowych delikatnych laleczek, a jak się okazało jej kojec jest dla takich właśnie dam. Jednym słowem biedulka przestała się w nim mieścić - trzeba było zatem działać. I tatuś zadziałał.

 To ćoś co tak ohydnie wystaje spod łózka to zapora - projekt mojej drugiej połowy . Zapobiega sturlaniu się naszego dzieciątka podczas nocnych gonitwNawet nie sądziłam, że z niego taka zdolna bestia (teraz na pewno będę to wykorzystywać częściej). Wystrugał córci łóżeczko takie jakie ja sobie wymarzyłam.- Ale chyba wszystkim się podoba bo po pierwsze córuś chętnie w nim zasypia a i tatuś też kilka nocek już w nim zaliczył.
Babcia uszyła piękną patchwork-ową narzutę, to kolejna zdolna bestia w mojej rodzinie. jej na pewno poświecę więcej miejsca i czasu następnym razem.
Wracając do mojej Zuzki to dała mi dzisiaj trochę popalić i tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie zaczyna się but nastolatka, jeżeli nie to już się boje tego co mnie jeszcze czeka.


Pora spać gasimy światło......

Stało się to co nieuchronne, a jednocześnie to co tak bardzo chciałam odsunąć w  czasie. MOJE DZIECKO DORASTA. Zuzka mimo że dopiero...

4 komentarze:

 1. Nie wierzę własnym oczom! Bardzo się cieszę, że wróciłaś. Piękny pokoik urządziłaś córeczce.
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewelinko witaj!Całe wieki Cię nie było!
  Łóżeczko Twoja córcia ma piękne!Mąż zdolny!
  Cały pokoik córeczki śliczny!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie dziękuje za pamięć i miłe komentarze. Zaglądam do was dziewczyny regularnie a llook-owe naszyjniki natchnęły mnie do tworzenia własnych

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie u Twojej córci. Z którego jest miesiąca? Też ma jedną dwulatkę (z kawałkiem). U nas pożegnanie z małym łóżeczkiem odbyło się latem zeszłego roku.

  OdpowiedzUsuń